Promocje

EKO KREDYT 6,65% RRSO 7,59%

Żyj ekologicznie i zainstaluj w Twoim domu:

  • ogniwa fotowoltaiczne
  • pompę ciepła
  • kolektory słoneczne
  • piec olejowy
  • piec elektryczny
  • piec gazowy
  • piec na paliwo stałe (biomasę pochodzenia leśnego i rolniczego oraz węgiel eko-groszek)

Sprawdź sam, że to się opłaca!

Zobacz więcej

Kredyt mieszkaniowy EKO-DOM 5,85% RRSO 6,09%

Budujesz nowy dom?
Sfinansuj budowę super tanim kredytem EKO-DOM
Nie musisz sporządzać certyfikatów energooszczędności, wystarczy, że zamontujesz choć jeden z wymaganych elementów

Zobacz więcej

Lokata Premium

Załóż Lokatę Premium – gwarantujemy Ci zysk w wysokości 6,2% w skali roku. Lokatę założysz w każdym Oddziale naszego Banku. Wystarczy 3000zł nowych środków, aby korzystać z wysokiego oprocentowania.

Zobacz więcej

Mobilne konto młodzieżowe

Masz więcej niż 13 lat a mniej niż 30? Załóż konto JUNIOR lub MŁODZIEŻOWE z bezpłatnym prowadzeniem rachunku, bezpłatnymi przelewami internetowymi Elixir, młodzieżową kartą zbliżeniową

Zobacz więcej

Z życia banku...

Zebranie Przedstawicieli

22 czerwca 2022r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli. W tym roku miało ono wyjątkowy charakter, gdyż podczas zebrania oprócz przedstawionych sprawozdań z działalności Zarządu Banku i Rady Nadzorczej w 2022r., zatwierdzenia tych sprawozdań i udzielenia absolutorium Członkom Zarządu dokonano wyboru członków nowej Rady Nadzorczej. Nowa Rada po zakończeniu obrad Zebrania Przedstawicieli obradowała po raz pierwszy w celu ukonstytuowania się.

Czytaj więcej

Uwaga na fałszywe strony logowania do bankowości internetowej

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie informuje, że w ostatnim czasie nasiliły się ataki hakerskie w cyberprzestrzeni skierowane przeciwko klientom jednostek bankowych,  w tym także naszej Grupy SGB. Działania te skierowane są głównie do klientów bankowości internetowej i  mają na celu wyłudzenie danych identyfikacyjnych, haseł i innych poufnych informacji.

Zobacz więcej

RBS w Malanowie otrzymał tytuł BANK SPÓŁDZIELCZY ROKU 2020

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że decyzją Kapituły Programowej Rejonowy Ban Spółdzielczy w Malanowie został Laureatem Ogólnopolskiego Programu Liderów Bankowości Spółdzielczej Roku 2020 w kategorii: Bank Spółdzielczy Roku 2020.

Zobacz więcej

Polub nas na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu facebook. Zamieszczamy na nim najnowsze informacje i promocje bankowe, a także filmy instruktażowe aktywacji aplikacji mobilnych: BLIK, Apple Pay, Google Pay. Szybko i wygodnie można zapoznać się z nowościami i zmianami. Masz pytanie? Możesz napisać do nas wiadomość, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje