O Banku

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie jest dynamicznie rozwijającym się polskim bankiem o spółdzielczej formie własności posiadającym ponad 2400 polskich członków. Działa na terenie powiatu tureckiego, kaliskiego i poddębickiego, posiada 8 oddziałów, w których świadczy obsługę bankową dla osób prywatnych, rolników, firm, jednostek budżetowych oraz wszelkiego rodzaju stowarzyszeń i kół. Jest zrzeszony w Spółdzielczej Grupie Bankowej z siedzibą w Poznaniu. Od ponad 100 lat Bank towarzyszy i wspiera rozwój lokalnej ludności, a dzięki elastycznej polityce i nowoczesnym produktom grono klientów, którzy obdarzyli bank swoim zaufaniem ciągle wzrasta.

Wizja, Misja i Strategia

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie jest bankiem uniwersalnym, działającym w środowisku lokalnym, obsługującym wszystkich członków i klientów banku wspierający rozwój gospodarczy i społeczny, gwarantujący bezpieczeństwo prowadzonych transakcji obsługiwanych produktów.
Nowoczesny lokalny bank, świadczący usługi o wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb klientów w sposób rzetelny, wiarygodny, profesjonalny i efektywny, z wykorzystaniem bezpiecznych technologii bankowych.
Nowa strategia banku obejmuje okres 2016-2020