Loteria „Lokata SGB (Jesień 2017)” została rozstrzygnięta

Osoby, które w okresie od 24 stycznia 2018 do 20 kwietnia 2018r. założyły w Rejonowym Banku Spółdzielczym w Malanowie lokatę promocyjną o wartości min. 500,00zł i przystąpiły do promocji wzięły udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Losowanie nagród w loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2018)” odbyło się 26 listopada 2018r. w Centrali SGB-Banku S.A. W wyniku losowania rozlosowano cenne nagrody wśród klientów Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w promocji. Wykaz wszystkich zwycięskich lokat zostały zaprezentowane na stronie www.sgbbank.pl.

Poniżej prezentujemy wyciąg z wyników losowania zawierający wyniki losowania, w których brali udział klienci RBS w Malanowie. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Wręczenie nagród laureatom loterii Lokata SGB (ZIMA 2018)

Zgodnie z regulaminem loterii od 10 stycznia 2019r. do 8 lutego 2019r. w oddziałach wydawane były nagrody laureatom loterii.

Grill Elektryczny Tefal trafił do rąk p. Piotra Burdelaka zakładającego lokatę w O/Kawęczyn, natomiast złotą biżuterię z brylantami firmy YES otrzymali klienci zakładający lokatę w Malanowie.
Gratulujemy nagrodzonym osobom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Lokat SGB z loterią.