Ubezpieczenia

Concordia Auto

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu.

W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

Concordia Dom

Dom, mieszkanie to „przystań”, do której powracamy każdego dnia, to spełnienie marzeń o bezpieczeństwie rodzinnym cieple. Dlatego warto zadbać o polisę i otoczyć ochroną już dziś, to co najważniejsze.

Kilka minut Twojego czasu w zamian za solidne bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny.

NNW Indywidualne

NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Życie Komfort

Kredyt to szansa na realizację marzeń i zobowiązanie na lata. Nie pozwól, aby jego spłata spadła na Twoich bliskich. Biorąc kredyt, nie zapomnij o polisie Życie Komfort. Zakres ochrony obejmuje: śmierć Ubezpieczonego, poważne zachorowanie, niezdolność do pracy ( w wyniku wypadku lub choroby) lub utratę pracy.

Concordia Turysta

Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna.

Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.