Kronika

Wyjazd do Kotliny Kłodzkiej

W dniach 10-11 września 2016r. pracownicy Banku wspólnie z Zarządem Banku, członkami Rady Nadzorczej i Klientami mogli podziwiać piękno polskiej przyrody i historii. Umożliwiło to zorganizowanie wyjazdu turystycznego do Kotliny Kłodzkiej. Uczestnicy poznawali bogatą historię Ziemi Kłodzkiej, zabytki, a przede wszystkim delektowali się pięknymi widokami i korzystali z lokalnych atrakcji. Poznali trudy wspinaczki na Szczeliniec pokonując 665 kamiennych stopni. Po wytężonym wysiłku w górach regenerowali się kojącą mocą krystalicznej górskiej wody w hotelowym basenie i jacuzzi. Zwiedzali słynącą z cudownych uzdrowień Bazylikę w Wambierzycach, Katedrę w Kłodzku oraz kosztowali zdrowotnych wód w uzdrowisku w Dusznikach – Zdroju. Szczególną atrakcją na zakończenie wyjazdu był rafting Przełomem Bardzkim po Nysie Kłodzkiej. Spływ dostarczył niesamowitych wrażeń i niesamowitego zmęczenia, a podziwianie piękna przyrody szło w parze z „docieraniem" pracy wioseł członków załogi. Pomimo niewielkiej wprawy w pokonywaniu przeszkód na górskich rzekach wszystkie załogi pontonów strudzone, ale szczęśliwe dopłynęły do celu. Miłe wspomnienia z wycieczki pozostaną na długo w pamięci uczestników, którzy już dziś zastanawiają się: dokąd wyruszymy w przyszłym roku?

 

Wręczanie książeczek SKO pierwszoklasistom

Corocznie podczas ślubowania uczniów klas pierwszych szkół podstawowych wręczane są książeczki oszczędnościowe Szkolnej Kasy Oszczędności. Także i w tym roku nasz bank promuje ideę oszczędzania realizację marzeń najmłodszych. Oprócz wpłat dokonywanych u Opiekunki SKO w poszczególnych szkołach dzieci mogą korzystać z internetowej świnki skarbonki na stronie www wśród najmłodszych, zachęcając dzieci do systematycznego oszczędzania i gromadzenia kapitału umożliwiającego http://skowsgb.pl

 

Czytaj więcej...

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie gwiazdą inwestycji roku 2014

Nasz Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych inwestorów Funduszu Inwestycyjnego Union Investment. Nagrodę odebrał 20 listopada w Warszawie prezes zarządu Jan Tygielski.

 

gwiazda inwest

RBS w Malanowie został laureatem Konkursu "Złoty Bank SGB 2012"

Spółdzielcza Grupa Bankowa już po raz drugi wyłoniła zwycięzców konkursu Złoty Bank SGB.

Tytuły przyznano liderom w każdej z grup bilansowych. Wyniki współzawodnictwa za rok 2012 wskazały najbardziej dynamicznie rozwijające się Banki, aktywnie współpracujące w ramach przedsięwzięć organizowanych w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

 

Czytaj więcej...

Nagrody w loterii Lokata SGB - LATO 2012 już rozdane

Dnia 29 kwietnia w Poznaniu w siedzibie SGB-Bank SA odbyło się losowanie nagród dotyczących loterii Lokata SGB LATO 2012. Warunkiem uczestnictwa w loterii było założenie lokaty terminowej o wartości min. 500 zł na okres 6 miesięcy i dochowanie terminu lokaty. Z promocji skorzystało wielu klientów RBS w Malanowie, spośród których 29 kwietnia br. w Poznaniu w siedzibie SGB-Bank SA wylosowano 7 osób. W ubiegłym tygodniu w oddziałach malanowskiego banku odbyło się wręczenie nagród - 7 rowerów marki Kross.

Laureatami loterii zostali:

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

Spółdzielcza Grupa Bankowa         Grupa Concordia                  Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Gmina CekówGmina Ceków        Starostwo Powiatowe w TurkuStarostwo Powiatowe w Turku