Aktualności

 

kredyt mieszkaniowy 2016

Promocja

KREDYT MIESZKANIOWY

Oprocentowanie 3,85%

RRSO 4,2407%

 

Każdy marzy o mieszkaniu, domu z ogródkiem lub kawalerce. Kiedy potrzebujesz gotówki, by spełnić marzenia o własnych czterech kątach, wybierz kredyt mieszkaniowy w RBS w Malanowie.
Dostaniesz go nawet, jeśli masz niewysokie dochody – Twoja zdolność kredytowa może być oceniana łącznie z dochodami kilku kredytobiorców, na przykład Twoich rodziców.

Korzyści:

  • możesz spłacać kredyt nawet przez 30 lat,
  • sam wybierasz rodzaj rat (malejące lub równe),
  • możesz korzystać z karencji w spłacie kapitału do 24 mies.,
  • możesz spłacić kredyt wcześniej,
  • nie obawiaj się skomplikowanych procedur – maksymalnie je dla Ciebie uprościliśmy.

Przeznaczenie kredytu

Kiedy wziąć kredyt mieszkaniowy?

  • gdy budujesz, bądź rozbudowujesz dom lub mieszkanie,
  • chcesz kupić własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego,
  • chcesz kupić dom, mieszkanie lub działkę,
  • planujesz remont.

Oprocentowanie

Oprocentowanie promocyjne 3,85% (Wibor 12M + 2,00 p.p.)
Z promocji kredytu mieszkaniowego mogą skorzystać kredytobiorcy mający mniej niż 40 lat (lub gdy przynajmniej jeden z kredytobiorców na dzień podpisania umowy nie ukończył 40 lat), posiadający na dzień podpisania umowy kredytowej w RBS w Malanowie rachunek ROR lub rachunek bieżący oraz zaciągający kredyt mieszkaniowy hipoteczny o okresie spłaty do 8 lat.

Reprezentatywny przykład kredytu mieszkaniowego:

Reprezentatywny przykład kredytu mieszkaniowego:

Kwota kredytu: : 73 333,33zł zł (prowizja finansowana ze środków własnych kredytobiorcy), okres kredytowania 96 mies., oprocentowanie 3,85% w skali roku, zmienne (stanowi sumę wartości stawki Wibor 12M, przyjmowanej jako średnia arytmetyczna kwotowań w IV kwartale kalendarzowym poprzedzającym rok naliczania odsetek, na dzień 06.04.2018r. wynosi ona 1,85%  i stałej wartości marży banku 2,00p.p.), w pierwszym miesiącu kredytowania marża banku zostaje podwyższona o 0,90p.p. (do poziomu 2,90p.p.) do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 1 miesiąca od zawarcia umowy kredytu całkowity koszt kredytu: 12 248,05zł w skład którego wchodzą: prowizja za udzielenie kredytu 733,33zł, odsetki od kredytu 11 426,47zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19,00zł, sporządzenie deklaracji PCC 15,00zł, koszt usług dodatkowych 0,00zł (w tym 0,00zł za prowadzenie rachunku przy spełnieniu warunku wpływu na rachunek min.1000,00zł miesięcznie oraz 0,00 zł za użytkowanie karty przy założeniu dokonania kartą operacji bezgotówkowych rozliczonych w ciągu miesiąca w kwocie min. 300,00zł lub 5 szt, transakcji),wysokość pierwszej miesięcznej raty kapitałowej: 764,73zł, wysokość kolejnych 95 rat kapitałowych 763,88zł, RRSO: 4,2407%,całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi: 85 581,38zł. Stan na 06.04.2018r. dla kredytów o okresie spłaty 96 miesięcy.

Oprocentowanie standardowe dla oktresu kredytowania do 15 lat 4,35% (Wibor 12M + 2,50 p.p.)
Wartość stawki bazowej Wibor 3M obliczana jest jako średnia arytmetyczna z pięciu ostatnich kwotowań w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc naliczania odsetek

Informacja o wysokości aktualnego oprocentowania i prowizji podawana jest do wiadomości klientów przed złożeniem wniosku kredytowego. Szczegółowe informacje dostępne są w oddziałach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wypełnieniu dokumentacji.

Masz pytania -Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Partnerzy

Spółdzielcza Grupa Bankowa         Grupa Concordia         VB Leasing         Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Gmina CekówGmina Ceków        Starostwo Powiatowe w TurkuStarostwo Powiatowe w Turku