Aktualności

uprawy 2019 

NOWY SEZON UBEZPIECZEŃ UPRAW

dopłata Państwa do 65%

 

Uprawy Wiosna 2019

 

Obowiązkowe ubezpieczenie upraw z dopłatą budżetu państwa

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku.

UWAGA! W 2019r. dopłata budżetu państwa wynosi do 65%!

Od 21 marca 2019r. we współpracy z Concordia Polska TUW otwieramy wiosenny sezon sprzedaży ubezpieczenia upraw rolnych. Ubezpieczenia mogą być zawierane w następujących pakietach:
a) grad
b) grad, deszcz nawalny, huragan
c) grad, przymrozki wiosenne
d) grad, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan
e) ogień

Ubezpieczeniu podlegają następujące uprawy: zboża, buraki cukrowe, rzepak, kukurydza, rośliny oleiste, rośliny strączkowe, ziemniaki, warzywa, owoce, i inne.

Doświadczenia lat ubiegłych wskazują na wysokie korzyści w przypadkach wystąpienia szkody, dlatego coraz większa ilość rolników przekonuje się do korzyści płynących z ubezpieczenia upraw. Niskie składki w odniesieniu do prawdopodobieństwa wystąpienia szkody i wysokości odszkodowania wpływają na realną opłacalność ubezpieczania upraw w gospodarstwach. Zapraszamy do kontaktu z doradcami w oddziałach naszego banku.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Partnerzy

Spółdzielcza Grupa Bankowa         Grupa Concordia                  Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Gmina CekówGmina Ceków        Starostwo Powiatowe w TurkuStarostwo Powiatowe w Turku